Rowery
Przygoda
Fotografia
Radość
Aktywność

podsumowanie2017Podsumowanie Sezonu Turystycznego 2017 odbyło się na Fideście w miejscu dawnej leśniczówki Fidest. Ruszyliśmy z Wyszkowa o godzinie 10.30 i po pokonaniu 15 kilometrów dotarliśmy na Fidest, gdzie szybko rozpaliliśmy ognisko by się ogrzać po dość krótkiej trasie oraz upiekliśmy kiełbaski. Potem rozpoczęła się część oficjalna czyli odznaczenia i wyróżnienia dla najaktywniejszych rowerzystów wyszkowskich.

Piękne statuetki powędrowały w ręce uczestników wycieczki oraz dyplomy uznania ale najważniejszym wyróżnieniem został obdarzony Waldemar Ambroziak, który otrzymał album związany z jego zainteresowaniami patriotycznymi, zaś Jacek Piórkowski album fotograficzny o gminie Brańszczyk. Cała uroczystość była transmitowana na żywo na profilu FB Wyszków Moje Miasto.

W drodze powrotnej zawitaliśmy na Wigilię Miejską, gdzie zaśpiewaliśmy Kolendy oraz ogrzaliśmy się przy rozstawionych koksownikach. Wspólne dzielenie opłatkiem i spożywanie przygotowanych potraw było miłym akcentem tejże wigilii. Choć nie skończył się rok 2017 to już snujemy plany, gdzie ruszymy w przyszłym 2018 roku, który będzie nie mniej atrakcyjny turystycznie jak mijający. Serdecznie zapraszamy na nasze turystyczne eskapady.