Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Postaw nam kawerkę

Nie będziemy owijać w bawełnę: niniejszy wpis ma formę autopromocji. Jako Redakcja Wyszków Moje Miasto, zwracamy się do Was Drodzy Czytelnicy i zarazem miłośnicy rowerów i turystyki rowerowej, z prośbą o wsparcie w dalszym funkcjonowaniu i rozwijaniu naszego portalu. Możecie to zrobić poprzez symboliczne postawienie nam kawy.
Nie chcemy, żeby ten tekst miał negatywny wydźwięk. Nie chcemy tłumaczyć, jak trudno jest obecnie utrzymać się mediom w obliczu nieustannie rosnących kosztów, cięć wydatków marketingowych w różnych firmach, itp., itd. Jednocześnie zależy nam na dostarczaniu aktualnych oraz jakościowych artykułów.

Czytaj więcej: Postaw nam kawerkę

Cały czas w drodze

Cały czas w drodze

Nie zatrzymała ich pandemia koronawirusa, ani wysoka inflacja. Setki kilometrów mają w nogach i... kołach. Jurek Sitek i Jacek Szymanik od lat niestrudzenie przemierzają szlaki turystyczne powiatu wyszkowskiego i nie tylko. Zapytaliśmy ich, jaki był dla nich 2021 rok i co planują w swoich podróżach na 2022 rok? 

Czytaj więcej: Cały czas w drodze

O Nas

Logo Wyszkowskiej Grupy Rowerowej Wyszków Moje Miasto

Wyszkowska Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto to grupa pasjonatów rowerowych, którzy pokochali głównie rowery, podróże po Polsce by pokazać piękno ziem wyszkowskich ale nie tylko bo podróżujemy po całym kraju. Propagujemy aktywny wypoczynek, wszystko to co zachęci ludzi do ruszenia się z domu. Zapraszamy również do współpracy z naszą grupą.

Niebawem będzie można nas wspierać poprzez serwis patronite.pl