Jadę, by zniknąć - podróż w głąb siebie na dwóch kołach
Czasem trzeba zniknąć, żeby naprawdę się odnaleźć. 15 czerwca 2025 roku Piotr Koński, mieszkaniec gminy Wyszków znany w sieci jako @koniuobiezyswiat, wsiadł na rower i rozpoczął samotną podróż dookoła świata. Nie jest to zwykła wyprawa turystyczna - to bunt przeciwko granicom ciała, umysłu i mapy. To poszukiwanie siebie poprzez zniknięcie z utartych ścieżek codzienności. Przez najbliższe 2-4 lata będziemy świadkami niezwykłej transformacji człowieka, który postanowił zamienić Ziemię w linię wyznaczoną kołem własnego roweru.










