Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Postaw nam kawerkę

Nie będziemy owijać w bawełnę: niniejszy wpis ma formę autopromocji. Jako Redakcja Wyszków Moje Miasto, zwracamy się do Was Drodzy Czytelnicy i zarazem miłośnicy rowerów i turystyki rowerowej, z prośbą o wsparcie w dalszym funkcjonowaniu i rozwijaniu naszego portalu. Możecie to zrobić poprzez symboliczne postawienie nam kawy.
Nie chcemy, żeby ten tekst miał negatywny wydźwięk. Nie chcemy tłumaczyć, jak trudno jest obecnie utrzymać się mediom w obliczu nieustannie rosnących kosztów, cięć wydatków marketingowych w różnych firmach, itp., itd. Jednocześnie zależy nam na dostarczaniu aktualnych oraz jakościowych artykułów.

Postanowiliśmy więc stworzyć profil portalu Wyszków Moje Miasto w serwisie buycoffee.to, bo wierzymy, że są wśród naszych Czytelników osoby, które doceniają naszą pracę i chciałyby móc to w jakiś sposób wyrazić. Teraz możecie to zrobić, kupując nam symboliczną kawę. 

Jak to działa?

Aby wesprzeć działalność naszej Redakcji, wystarczy, że wejdziecie na profil Wyszkowska Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto na portalu buycoffee.to i wybierzecie formę wsparcia. Możecie postawić espresso (wartość 5 zł), cappuccino (10 zł) albo cafe latte (15 zł). Jeżeli chcecie wesprzeć nas inną kwotą – również macie możliwość wybrania takiej opcji.

To wszystko – właśnie dołożyliście swoją cegiełkę do funkcjonowania wyszkow.turystyka.pl

Po co nam te środki?

Wasza wpłata trafi do portalu buycoffee.to, a następnie zostanie przekazana naszej Redakcji. Pozyskane w ten sposób środki zainwestujemy w:

  • utrzymanie i rozwój działalności portalu,
  • tworzenie większej liczby tekstów,
  • współpracę z zewnętrznymi autorami z różnych dziedzin.

Chcemy w ten sposób napędzać rozwój wyszkow.turystyka.pl, by w jak największym stopniu odpowiadać na Wasze potrzeby i tworzyć różnorodne, ciekawe i wartościowe treści dla rowerowych społeczności.

Głęboko wierzymy, że wiele artykułów, które znaleźliście dotychczas na naszych łamach, pomogło Wam rozwinąć się rowerowo, pogłębić swoją wiedzę lub po prostu dostarczyło wartościowych informacji albo chociaż rozrywki. Chcemy kontynuować naszą działalność, rozszerzać ją i dostarczać jeszcze więcej poczytnych materiałów. Dlatego każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas niezwykle cenna. Nie możesz postawić nam kawy? Udostępnij ten tekst swoim znajomym.

Z góry – dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to